حضور جک J4 به زودی در جاده های کشور

حضور جک J4 به زودی در جاده های کشور

طبق آخرین اخبار قرار است شرکت کرمان موتور جک J4 را معرفی نماید. چندسالی که جک با وجود خودروهایی چون S5 و J5  با طراحی قابل قبول و پیشرانه قدرتمند توانسته به  فروش خوبی برسد و به خودرویی محبوب بین مردم مبدل شود.

ماه گذشته کرمان موتور کراس اوور کوچک جک را بانام S3 به بازار  معرفی نمود و اینک قصد دارد همکاری خود را باشرکت چینی جک با عرضه ی خودروی سدان کوچک J4 ادامه دهد.

جک J4 در رده پایین تری از جک J5 قرار دارد و هم تراز با خودروهایی همچون برلیانس H330 ، بسترن B30، بی ام وای دی F3 قرار خواهد .در نتیجه این خودرو پس از معرفی به بازار رقابت سختی با دیگر چشم بادامی های بازار خواهد داشت چرا که این خودرو در سال ۲۰۱۴ توانسته  بود به فروش قابل توجهی (نزدیک به ۱۴ هزار دستگاه ) برسد.

جک J4 توسط شرکت Daniele Gaglione در مرکز طراحی شرکت خودروسازی جک در ایتالیا طراحی شده است درنمای جلوی این خودرو شاهد جلو پنجره کرومی و چراغ های کوچک هستیم. نمای عقب  و جانبی جک J4 کماکان مشابه برادر بزرگتر خود J5 است.کابین J4 نیز از طراحی خوبی برخوردار است وفضای مناسب و راحتی برای سرنشینان فراهم می کند، همچنین باید گفت کیفیت متریال به کار رفته در داخل کابین مرغوب می باشد .از لحاظ تجهیزات رفاهی این خودرو در نسخه پایه امکانات به خصوصی ندارد اما در نسخه ی فول تجهیزات رفاهی آن شامل موارد زیر می شود:سیستم فرمان برقی، کروز کنترل، سانروف، سیستم تهویه هوای مطبوع خودکار، روکش چرمی صندلی ها، سنسور پارک عقب، آینه های برقی و …

از لحاظ ایمنی جک J4 در نسخه ی فول، مجهز به ۶ عدد کیسه هوا می باشد که توانسته ۵ ستاره ایمنی را از سازمان CNCAP دریافت نماید. همچنین جک J4 مجهز به سیستم TPMS، ABS ،EBD می باشد. با توجه به شرایط بازار قیمتی که برای این خودرو مناسب باشد حدود ۵۰ میلیون تومان می باشد اما باز هم باید منتظر اعلام قیمت از سوی شرکت کرمان موتور ماند.

پیشرانه4 سیلندر خطی
حجم موتور1499 سی سی
حداکثر قدرت111 اسب بخار
حداکثر گشتاور146 نیوتن متر در 3500 تا 4500 دور در دقیقه
شتاب رسمی13.5 ثانیه صفر تا صد کیلومتر
حداکثر سرعت180 کیلومتر در ساعت
جعبه دندهCVT
حجم باک بنزین45 لیتر
ابعاد4435 میلیمتر طول، 1725 میلیمتر عرض و 1505 میلیمتر ارتفاع
فاصله بین دو محور2560 میلیمتر