جک J5 بخریم یا نه ؟؟ بررسی محاسن و معایب J5

این روزها کرمان موتور با عرضه های خودروهای سدان و شاسی بلند جک به جایگاه خوبی در فروش رسیده و همچنین تعداد بیشتری از خودروهای جک در خیابان ها به چشم می خورد.

در این مقاله قصد داریم به  نقد وبررسی  جک J5 بپردازیم و محاسن و معایب آن را مورد بررسی قرار دهیم.

جک J5 از طراحی به روز و قابل قبولی برخوردار است . یکی از موارد مهم در انتخاب خودروها نمای خارجی آن است و با توجه به اینکه در طراحی ظاهری اکثر خودروهای ساخت داخل محدودیت وجود دارد و با ورود خوروهای چینی و پرداخت هزینه ی کمتر این خلاء تا حدودی برطرف شده است. اما باید گفت  که خودروهای ساخت چین از کیفیت مونتاژ پایینی برخوردارند و یکی از مواردی که در جک J5 شهود دارد. فضای کابین جک J5 بسیاربزرگ و جادار است . به این صورت که حتی سرنشینان بلند قامت  کاملا احساس راحتی می کنند و می توانند  سفرهای طولانی را به راحتی طی کنند. راننده نیز به ادوات و تجهیزات به سهولت دسترسی دارد .نا گفته نماند که مواد به کار رفته در کابین کیفیت پایینی دارد و عموما از پلاستیک خشک استفاده شده است و به تبع این مورد خود یکی از معایب خودرو به حساب می آید.

جک J5 بخریم یا نه
جک J5 بخریم یا نه

جک J5 از پیشرانه ای بهره می برد که ساخت شرکت خودروسازی میتسوبیشی می باشد و به نظر خوب و بی نقص عمل می کند. موتوری به حجم ۱۸۰۰ سی سی که توانایی تولید ۱۴۱ اسب بخار قدرت و گشتاور  ۱۶۵ نیوتون بر متر را دارد. خوب باید در اینجا  نباید از مصرف سوخت بالای جک J5 در نسخه ی اتومات وگیربکس قدیمی در نسخه ی اتوماتیک که باعث ایجاد صدا می شود، غافل شویم.

 این خودرو با مجهز بودن به ایربک راننده و سرنشین جلو، سیستم ضد سرقت، ترمزهای ABS،ABD   توانسته ۵ ستاره کیفی را از سازمان CNCAP دریافت کند که این مورد خود یکی دیگر از محاسن J5 به حساب می آید.

امکانات و تجهیزاتی که در جک J5 موجود است نسبتا قابل قبول می باشد و نسبت به سایر رقبا برتری دارد که عبارتند از:

فرمان هیدرولیک، سیستم تهویه هوای مطبوع خودکار، تنظیم برقی آینه ها و شیشه ها، سنسور دنده عقب،  سانروف، رینگ اسپرت آلومینیومی،قابلیت تنظیم صندلی جلو در ۸ جهت و ….

جک J5 بخریم یا نه
جک J5 بخریم یا نه
جک J5 بخریم یا نه

 اگر قصد دارید خودرویی با رنج قیمتی ۶۰ میلیون تومان خریداری کنید با توجه به موتور خوب، ایمنی بالا، امکانات رفاهی مناسب و طراحی به روز می توانید از بین خودروهای  موجود در بازار جک J5 را انتخاب کنید.