دوچرخه بوگاتی

Bugatti bicycle -7

از سوی بوگاتی با همکاری شرکت “پالمر جانسون” شاهد طراحی قایق‌های تندرو هم بوده‌ایم، ولی  شرکت خودروسازی بوگاتی رسالت اصلی خود را از دست داده و در کنار یک قایق، به تولید چیزهای بی ربط دیگر هم مشغول شده که اخیرا یک دوچرخه طراحی و معرفی کرده است.

باتوجه به جزییات ارائه شده، بوگاتی برای دوچرخه منحصر به فرد خود یک قیمت منحصر به فرد ۳۹ هزار دلاری هم در نظر گرفته است که با پرداخت این قیمت می‌توانید پاهای خود را با پدال زدن خسته کرده و به همه نشان دهید که چقدر لاکچری هستید و صرف هزینه‌ای حدودا ۴۰ هزار دلاری برای خرید یک دوچرخه اصلا برایتان اهمیتی ندارد، با چنین هزینه‌ای می‌توانید یک دستگاه خودروی سوبارو WRX STI و خریداری کنید.

 این قیمت طبق ادعای بوگاتی دلیل منطقی هم دارد و آن هم دو چیز است. اول از همه اینکه سوار بر ساخته دست بوگاتی می‌شوید که لوگوی آن در قسمت جلوی دوچرخه دیده می‌شود و تنها به تعداد محدود ۶۶۷ نمونه هم ساخته خواهد شد و دیگری هم می‌تواند بدنه کاملا فیبرکربنی آن باشد که برای ساخت آن دقیقا از مواد بدنه بوگاتی شیرون استفاده شده و تنها ۵ کیلوگرمی وزن دارد که همین مورد خستگی شما را در حین رکاب زدن بسیار کمتر می‌کند.