محبوبیت برلیانس H320 در میان هاچبک های بازار

برلیانس جزء یکی از برندهای محبوب خودروهای چینی است که در گروه خودرسازی سایپا و پارس خودرو مونتاژ می شود.

در میان هاچبک های موجود در بازار برلیانس H320 گزینه ای مناسب برای خرید می باشد که در دو مدل دستی و اتوماتیک عرضه می شود.H320 از نمای ظاهری و طراحی جوان پسندی برخوردار است که الهام گرفته از بی ام و سری ۱ می باشد. هاچبک کوچک شهری از طراحی ساده در عین حال زیبا، با بدنه ی عضلانی همراه با چراغ های عقب که زیبایی آن را دو چندان می کند و بسیاری را به سوی خود می کشاند.در نمای داخلی و فضای کابین، هرچند که این خودرو هاچبک است اما فضای نسبتا جادار و بزرگی برای ۴ نفر دارد که سرنشینان می توانند در آن کاملا احساس راحتی کنند و مناسب برای سفرهای درون شهری می باشد. برلیانس H320 نسبت به سایر رقبا در این مورد برتری دارد  چرا که اغلب هاچبک های موجود در بازار از فضای پشت کمی برخوردار است.برلیانس H320 با توجه به قیمت موجود در بازار از امکانات و تجهیزات رفاهی خوبی برخوردار است که از جمله ی آن می توان به موارد زیر اشاره نمود: رینگ ۱۵ اینچی آلومینیومی، شیشه بالابرهای برقی، باز شدن خودکار قفل درب‌ها هنگام تصادف که افزون بر این موارد، در نسخه ی اتومات آن امکاناتی چون سیستم تهویه مطبوع خودکار، سانروف، سنسور دنده عقب، بسته شدن پنجره‌ها با ریموت، قابلیت تنظیم صندلی راننده در ۸ جهت، آینه های جانبی برقی، چراغ مه شکن جلو، سیستم ورود بدون کلید و دکمه استارت  موجود می باشد.

برلیانس H320

برلیانس H320 با پیشرانه ی ۱٫۵ لیتری ۴ سلیندر ۱۶ سوپاپ همراه است که نوع گیربکس آن در دومدل دستی ۵ سرعته و اتوماتیک ۴ سرعته موجود می باشد که می تواند ۱۰۳ اسب بخار قدرت و ۱۳۸ نیوتون بر متر گشتاور تولید کند.

تجربه ی رانندگی:

برلیانس H320 از هندلینگ و فرمان پذیری خوبی برخوردار است طوری که در جاده های پر پیچ و خم به آسانی قابل کنترل است . در ضمن این خودرو توانسته استاندارد آلایندگی یورو ۵ را بدست آورد که این خود نشان دهنده ی سازگار بودن آن با طبیعت می باشد.

برلیانس H320
برلیانس H320