معرفی چانگان ایدو XT هاچبک زیبای چینی

برند ایدو یکی از معروف ترین محصولات چانگان چین می باشد که پیش تر مدل های سدان آن بوسیله گروه خودروسازی سایپا به بازار عرضه می شد.اما به تدریج این خودروی سدان کنار گذاشته شد و در آینده مدل هاچبک  آن را روانه ی بازار خواهد کرد.

معرفی چانگان XT هاچبک زیبای چینی

طراحی ظاهری و نمای داخلی

چانگان ایدو XT با طراحی به روز و جوان پسند قطعا توجه بسیاری را به خود معطوف می کند.چراغ های باریک جلو و عقب و خطوط تیز نشان از شرقی بودن این خودرو دارد.در قسمت عقب خودرو شاهد زیبایی بسیاری هستیم که این خودرو در میان خودروهای چینی موجود در بازار منحصر بفرد کرده است. در نمای داخلی خودرو شاهد طراحی اسپرت و پیشرفته هستیم. مواد به کار رفته در کابین از کیفیت خوب و مرغوبی برخوردار است. فضای داخل کابین نسبتا جادار است و براحتی چهار سرنشین بزرگسال می توانند در آن جای گیرند و برای قرار دادن وسایل در صندوق عقب با توجه به فضای بار کافی و مناسب، هیچ مشکلی دیده نمی شود.

معرفی چانگان XT هاچبک زیبای چینی

مشخصات فنی

چانگان ایدو XT از دو پیشرانه ی مختلف یکی با حجم ۱٫۶ لیتری چهار سیلندر و دیگری با پیشرانه ۱٫۵ لیتری چهار سیلندر توربو شارژر بهره می برد که البته شرکت سایپا قصد دارد این خودرو را با پیشرانه ی ۱٫۵ لیتری توربو شارژر  با گیربکس ۶ سرعته اتوماتیک روانه بازار کند که این پیشرانه در دل خود قدرتی معادل ۱۶۸ اسب بخار و گشتاور ۲۳۰ نیوتون متر دارد و مصرف سوخت ترکیبی آن نیز ۷٫۳ لیتر در صد کیلومتر می باشد.

امکانات و تجهیزات رفاهی

چانگان ایدو XT  از امکانات به روزی برخورداراست که از جمله مهمترین آن ها  شامل موارد زیر می باشد

کروز کنترل، سنسور عقب برای پارک، نمایشگر ۷ اینچی، سانروف برقی، سیستم تهویه هوای اتوماتیک، سیستم هشدار باد تایرها، نویگیشن، ریموت صندوق عقب، دی لایت، مجهز به شش ایربک (در نسخه ی فول)، سنسور پارک، سیستم ضد سرقت

قیمت

چانگان XT هاچبک به احتمال زیاد در بازه ی قیمتی ۶۰ تا ۶۵ میلیون برای رقابت با خودروهایی چون برلیانس H320 و رنو ساندرو و خصوصا پژو ۲۰۷i اتوماتیک  پا به میدان می گذارد.

معرفی چانگان XT هاچبک زیبای چینی
معرفی چانگان XT هاچبک زیبای چینی