بهترین دروازه بانان قرن ۲۱ چه ماشین هایی سوار می شوند؟!

لوییجی بوفون دروازه بان کهنه کار ایتالیا با کسب ۲۱۸ امتیاز بیشترین رای را به خود اختصاص داد و به عنوان برترین سنگربان تاریخ فوتبال از سال ۲۰۰۱ تا کنون شد.

بوفون مانند بسیاری از ستارهای فوتبال در تسخیر یکی از قدرتمندترین کمپانی های خودروسازی آلمان، آئودی است.

بوفون یک آئودی سوار A7 است. این خودرو با طراحی متفاوت در قسمت عقب نسبت به تمامی مدل ها متمایز می باشد، اما در نسل جدید این خودرو شاهد تغییرات اساسی خواهیم بودو قسمت عقب این خودرو کشیده تر خواهد بود.

به هر حال بوفون یکی از طرفداران همیشگی آئودی بوده است و عکس های بسیاری از او با آئودی قدرتمند منتشر شده است.

Italy Soccer WCup

کاسیاس یکی از اسطوره های باشگاه رئال مادرید

با یک امتیاز کمتر نسبت به بوفون دومین دروازه بان مطرح تاریخ فوتبال از سال ۲۰۰۱تا کنون شده است. کاسیاس همانند سایر فوتبالیست های برتر جهان آئودی سوار است. آئودیA7  کاسیاس، یکی از بهترین های این خودروساز آلمانی است. کاسیاس  همچنین در برنامه های تبلیغاتی بزرگترین خودروسازی های دنیا مانند هیوندای حضور چشمگیری داشته است.

2

پیتر چک و باز هم آئودی

پیتر دروازه بان اهل جمهوری چک سومین سنگربان برتر جهان  از سال ۲۰۰۱ است و در سال ۲۰۰۵ به عنوان بهترین دروازه بان از سوی فدراسیون بین المللی فوتبال برگزیده شد.

در حال حاضر پیتر در تیم آرسنال انگلیس تمرین می کند و با ائودی R8 بی نظیرش بر سر تمرین ها حاضر میشود.

3

مانوئل نویر ستاره بایرن مونیخ با  شاسی بلند فولکس

این سنگربان بی نظیر اگرچه جزو برترین دروازه بانان از سال ۲۰۰۱ نیست اما یکی از تکرار نشدنی های تاریخ دروازه بانی عصر حاضر می باشد.

مانوئل رانندگی با شاسی بلند و البته با فولکس آلمانی را به مابقی خودروها ترجیح می دهد. ماشین نویر یکی از ۱۶ ماشین گران قیمت در دنیا می باشد.

4