تحویل لامبورگینی سنتناریو در کالیفرنیا

شاهکار تکامل برای یادبود فروچیو لامبورگینی
مردی که معتقد بود هیچ چیزی غیر ممکن نیست و با ساخت خودرو های خارق العاده و افسانه ای در کلاس خودرو های سوپر اسپرت تاریخ رارقم زد.
لامبورگینی سنتناریو lp-770 در نمایشگاه ژنو سال ۲۰۱۶ با یاد و گرامیداشت موسس خود و همجنین همزمان با تولد ۵۰ سالگی افسانه میورا معرفی شد.
طراحی سنتناریو هیج جیزی غیر ممکن نیست را اثبات میکند این خودرو فیبر کربنی با ظاهر اغوا کننده وزنی برابر ۱۵۲۰ کیلوگرم دارد که ۳۲۰ کیلوگرم از اونتادور سبک تر است.
موتور v12 6.5 لیتری ۷۷۰ اسب بخار قدرت تولید میکند و سنتناریو را در ۲٫۸ ثانیه به ۱۰۰ کیلومتر و تا سقف ۳۵۰ کیلومتر در ساعت میرساند.
فقط ۴۰ دستگاه از سنتنتاریو ساخته خواهد شد که ۲۰ عدد از مدل کوپه و ۲۰ عدد از مدل رودستر به مشتریان تحویل داده خواهد شد و شروع قیمت ۱٫۷۵ میلیون دلار در نظر گرفته شده است.
لامبورگینی در بسته بندی های چوبی و با شرایط خاصی که در خور محصولات و مشتریان این برند میباشد آنها را به دست مشتریان میرساند.

سنتنتاریو دارای پیشرانه ۶٫۵ لیتری ۱۲ سیلندری با شتاب صفر تا صد ۲٫۸ ثانیه و حداکثر سرعت ۳۵۰ کیلومتر بر ساعت می باشد، که قیمت پایه آن ۱٫۷۵ میلیون دلار می باشد.