دو خودروی تازه وارد تایوانی چه در چنته دارند؟

لوکسژن برند تایوانی که از سال ۲۰۰۹ آغاز به کار کرده است.شرکت آرمان موتور کویر که موفق به اخذ نمایندگی این برند در کشور شده است قرار است دو محصول پرفروش و پرطرفدار خود را وارد بازار کند.

U6توربو کراس اوور جذاب با بسیاری آپشن و امکانات رفاهی

   S3 سدانی مناسب برای خانواده ها

امروزه بازار خرید و فروش خودروهای شاسی بلند و کراس اوور نه تنها در ایران که در بازار جهانی پر رونق می باشد. به همین دلیل لوکسژن با ظاهر جذاب و زیبا حتما پرطرفدار خواهد بود و همچنین می تواند رقیبی جدی برای کراس اوورهای چینی موجود در بازار ایران شود.

ظاهری زیبا و با طراحی منحصر بفرد

در نمای جلوی این لوکسژن U6 طراحی دینامیک و پویایی را می بینیم که با چراغ های مجهز به دی لایت LED در طرفین زیبایی آن را دو چندان می کند. خطوط تند وتیزی که از کاپوت و گلگیرها شروع شده، تماما به لوکسژن منتهی می شود و همین امر موجب شده که بدنه ی چند بعدی برای U6 ایجاد شوددر نمای عقب خودرو که جذابیت لوکسژن را دو چندان می کند شاهد چراغ های LED بزرگ با طراحی متفاوت می باشیم که باعث متمایز شدن آن از سایر خودروها در فاصله های دور می باشد.طراحی کابین  نیز با طراحی خودروهای کره ای مشابه است اما طرح دایره ای شکل داشبورد جلوه ای منحصر بفرد برای کابین ایجاد کرده است.

معرفی لوکسژن U6

مشخصات فنی

لوکسژن  U6 توربو دارای یک موتور ۴ سیلندرخطی مجهز به سیستم توربو شارژ با حجم ۱٫۸ لیتر، ۱۶ سوپاپ است. این پیشرانه در دل خود ۱۷۰ اسب بخار قدرت و ۲۵۶ نیوتون بر متر گشتاور تولید می نماید گیربکس به کار رفته در لوکسژن  از نوع ۶ دنده اتوماتیک با قابلیت تعویض دنده به صورت دستی بوده که ساخت شرکت ژاپنی Aisin است.

امکانات رفاهی

لوکسژن U6 مجهز به  فناوری هوشمند ارتباطات چند رسانه ای، فناوری هوشمند دید عقب با قابلیت نمایش دید ۳۶۰ درجه پیرامون، سیستم تهویه مطبوع، ورود بدون کلید و استارت دکمه ای آینه های جانبی با قابلیت تاشوی برقی، در صندوق عقب برقی می باشد و با توجه به مشخصات فنی و امکانات رفاهی لوکسژن می توان این خودرو رقیب سرسختی برای خودروهای کره ای موجود در بازار باشد.