با جزئیات مرسدس بنز فیس لیفت کلاس اس مدل ۲۰۱۸ آشنا شوید

نمای ظاهری و فضای داخل کابین

تغییرات خارجی مرسدس بنز S کلاس فیس لیفت شامل جلو پنجره جدید، طراحی چراغ های ال ای دی جدید ،سپر های جلو و عقب میشود و با خروجی اگزوز به اتمام میرسد.

فضای دوست داشتنی داخلی شامل صفحه نمایش ۱۲٫۳ اینچی با رزولوشن بالا و فرمان جدید است که کنترولر های لمسی آن کاربری سیستم های کمکی و ایمنی را برای راننده بسیار آسان تر میکند.

متریال های جدید برای سفارش موجود است! چوب و چرم های جدید برای تبدیل اس کلاس دلخواه شما !!

مشخصات فنی

محدوده انتخاب موتور ها هم برای ۲۰۱۸ گسترش یافته و اس کلاس به نسل جدید ۶ سیلندر های خطی مرسدس بنز مجهز میشود.

 اولین مدل بنزینی s450  نام دارد که با موتور ۳ لیتری خطی ۳۶۷ اسب بخار تولید میکند.

در حالی که S500 از همین موتور بهره میگیرد میتواند ۴۳۷ اسب بخار در اختیار شما بگذارد که در ترکیب با موتور الکتریکی کمکی که ۲۱ اسب بخار اضافه میکند نسبت به مدل قبلی وی ۸ خود ۲۲% دی اکسید کربن کمتری تولید میکند.

S560 یک وی ۸ چهار لیتری با دو توربو است که برای تولید ۴۶۹ اسب بخار کافی به نظر میرسد که تنها وی ۸ ایست که توسط ای ام جی تولید نشده است.

S600  وی ۱۲ ۶لیتری ۵۳۰ اسب تولید میکند و S650 هم با همین موتور ۶۳۰ اسب بخار نیرو ارائه میدهد و همچنین همه مدلها دارای گیربکس ۹ سرعته اتوماتیک هستند.

لیست سیستم های کمکی راننده یکی از طولانی ترین ها در بین خودروهاست و شامل سیستم هدایت نیمه خودکار  و سیستم کمکی فرمان فعال است که میتواند محدودیت سرعت معابر را شناسایی و خود را با آنها تطبیق دهد و همینطور میتواند فرمان خودرو را برای ۳۰ ثانیه بصورت خودکار دردست بگیرد.