شاسی بلند جدید ام جی با آخرین فناوری ها

شرکت ام جی موتور انگلستان از مدل های شاسی بلند کامپکت ام جی (ام جی XS) در نمایشگاه خودرو لندن رونمایی کرد.

ویژگی های بارز این شاسی بلند زیبا استفاده از آخرین فناوری های رانندگی و سرگرمی درون خودرو طبق آخرین نسل طراحی خودرو است که مدل اخیر با نگاهی اجمالی تصاویری از آینده ی مدل های ام جی را متصور می کنند. انتظار می رود که در ماه های پایانی سال ۲۰۱۷ خودروی ام جی XS در شبکه فروش ام جی عرضه می شود، ام جی XS با دو تیپ موتوری ۱ لیتری با ۱۲۳ اسب بخار قدرت و گشتاور ۱۷۰ نیوتون متر و نیز گیربکس اتوماتیک ۷ سرعته کلاچ دوبل و هم دستی ۶ سرعته در دسترس خواهد بود.
این امر در حالی است که با توجه به تکنولوژی های نوین به کار رفته در موتور این خودرو، عملکرد آن در مقایسه با ام جی GS مجهز به موتور ۱٫۵ لیتری و ۱۶۴ اسب بخار با گشتاور ۲۵۰ نیوتون متر از میزان بهره وری بیشتری برخوردار است.این خودرو با نام ام جی ZS در چین و با نام XS در انگلستان به بازار عرضه می شود.
شاسی بلند XS خصوصا برای برآوردن نیاز بازار به یک خودروی شاسی بلند کامپکت مطابق سلیقه خانواده با قیمتی قابل رقابت عرضه شده است. استایل و عملکرد این مدل ام جی کامپکت،در کنار سوپر مینی ام جی ۳ و ام جی GS شاسی بلند سبد محصولات ارزنده ام جی در سال ۲۰۱۷ انگلستان خواهند بود، لذا استراتژی قیمت گذاری آنچنان رقابتی خواهد بود که مورد توجه خانواده ها و رانندگان جوان قرار گیرد.
متیوچینی، رئیس فروش محصولات ام جی انگلستان اظهار کرد: خودروی شاسی بلند ام جی XS به راستی نقش مهمی در تغییر بازار خودروهای شاسی بلند خواهد داشت. در نام XS حرف X معنی ماورا و حرف S اول نشانه خودوری شاسی بلند یا SUV می باشد.
ویژگی های بارز این خودرو موجب رشد نام برند ام جی و بیانگر کارایی وعملکرد بارز خودرو است، به طوری که مشتری با پول کمتر کیفیت و خدمات ارزنده تری را به دست می آورد. نسخه برقی و هیبرید این خودرو در آینده ای نزدیک از ۱۸ ماه تا ۲ سال آینده وارد بازار خواهد شد.