رولز رویس های میلیون دلاری

رولز رویس های میلیون دلاری

رولز رویس های میلیون دلاری

یکی از زیباترین و گران قیمت ترین لیموزین دنیا

خودروساز ۱۱۳ ساله بریتانیایی رولز رویس اعلام کرد که در سال ۲۰۱۶ بیش از ۸۰۰ خودروی سفارشی تولید کرده که هر یک بیش از نیم میلیون دلار قیمت دارند. رولز رویس سال گذشته توانست حدود ۱۴۰۰ دستگاه خودرو در آمریکا به فروش برساند که نسبت به سال گذشته رشدی ۱۲ درصدی دارد.
فروش رولز رویس در بازار جهانی ۴۰۱۱ دستگاه بوده که رشدی ۶ درصدی نسبت به سال گذشته را نشان می‌دهد. در این گزارش نگاهی داریم به تولیدات شرکت رولز رویس.

رولز رویس مایکل فیوکس

آقای مایکل فیوکس یکی از مشتریان وفادار رولزرویس و هم‌چنین کلکسیونر محصولات این برند است.
این خودرو بر اساس سفارش آقای فیوکس ساخته شده است. به گفته آفای فیوکس، بارزترین ویژگی این نسخه، رنگ سفارشی آبی آن است که زیبایی و جذابیت خاصی به خودرو بخشیده و با رنگ سفید آرکتیک در داخل خودرو، باعث بالا بردن شخصیت این نسخه بدون سقف شده است.

رولز رویس گوست

این مدل از رولز رویس توسط یکی از فروشندگان برجسته رولز رویس در خاورمیانه سفارش داده شده است.
هدف وی تجلیل از استادان بزرگ موسیقی کلاسیک بوده است. رولزرویس گوست یکی از لوکس‌ترین و راحت‌ترین خودروهای روی جاده است.

رولزرویس فانتوم کوپه

این فانتوم کوپه توسط یک مرد ثروتمند تایوانی سفارش داده شده است و پرنده گلدوزی شده روی صندلی خودرو نیز یک گونه منحصر به فرد تایوانی است. وجود یک میز تاشو مخصوص در بخش صندوق عقب از دیگر ویژگی‌های این خودرو است.

رولز رویس فانتوم

یک کارآفرین ویتنامی این فانتوم‌ نسل هفتمی قهوه‌ای رنگ را سفارش داده است.
گلدوزی‌های فوق العاده و قطعات چوبی ظریف در یک هماهنگی بی‌نظیر با هم حسی از اصالت و شکوه را در فضای این خودرو به وجود آورده‌اند.

رولز رویس فانتوم زنیت

رولز رویس‌های فانتوم زنیت نمونه‌ی خاصی از فانتوم دو درب هستند که از امکانات لوکس خاص و بیشتری نسبت به نمونه‌های استاندارد فانتوم بهره می‌برند. در داخل کابین نیز رولزرویس زنیت از مرغوب‌ترین قطعات و چرم جهان بهره برده‌اند و ترکیب رنگ صندلی‌های و داشبورد به صورت سفارشی توسط خریدارد تعیین خواهد شد.
اما یکی از نکات جالب این خودرو، تعبیه‌ پلاک بسیار لوکس در محلی مخصوص در وسط داشبورد جلو است که روی آن نام خودرو و شماره شاسی آن حک شده است.

رولز رویس Dusk Until Dawn

تابستان گذشته رولز رویس یک استودیوی تابستانی خودروهای سفارشی در شهر پر رفت و آمد پورتو سروو ایتالیا افتتاح کرد.
رولز رویس تلاش کرد از آنچه در این شهر تفریحی هست به عنوان منبع الهام استفاده کند و حاصل کار رنگ سبز زمردی برای بدنه و طرح های صدفی برای داخل کابین شد.
رنگ بنفش صندلی ها نیز از رنگ آسمان هنگان غروب انتخاب شد و باقی اجزا نیز اشاره ای به طبیعت این منطقه دارند.