معرفی نسل جدید تویوتا کمری ۲۰۱۸

شرکت خودروسازی تویوتا با تولید و عرضه ی کمری قصد دارد به فروش بالای این خودروی فوق العاده دست پیدا کند، تویوتا کمری ۲۰۱۸ ظاهری جذاب تر با طول و عرض بیشتر و ارتفاع کمتر پیدا کرده است، این مورد خود موجب هندلینگ و سواری بهتر آن می شود.

فضای داخلی تویوتا کمری با وجود نمایشگر ۷ اینچی که جایگزین نشانگرهای آنالوگ کیلومتر شمار شده بسیار مشابه خودروهای لوکس و اسپرت می باشد و برای آسودگی بیشتر یک نمایشگر ۱۰ اینچ از نوع هداپ در داشبورد قرار دارد به طوری که همه ی کنترل خودرو با این پنل انجام شود.

تویوتا کمری ۲۰۱۸ با پیشرانه های منتوعی به بازار جهانی عرضه خواهد شد. در این بین پیشرانه ۲٫۵ لیتری ۴ سیلندری وجود دارد که با کمک سیستم های WT-iE,WT-i  و تزریق سوخت مسقیم، توانایی تولید ۲۰۶اسب بخار قدرت و گشتاور ۲۵۲ نیوتون متری را دارد.ضمنا برای کسانی که دنبال قدرت بالاتری می باشند، مورد دیگری نیز با پیشرانه ی ۳٫۵ لیتری ۶ سیلندر با ۳۰۱ اسب بخار قدرت و ۳۶۲ نیوتون بر متر گشتاور موجود است . گیربکس ۸ سرعته خودکار که  باعث شتاب گیری سریع تر و همچنین افزایش بازده توان خروجی در همه ی مدل ها میشود، نیز در همه ی مدل ها  مشترک می باشد،.همچنین برای هردوی این پیشرانه ها مدل هیبریدی به فروش می رسد.

تویوتا کمری از لحاظ مصرف سوخت نسبت به قبل تغییرات محسوسی داشته به این صورت که مصرف سوخت ترکیبی آن در هر ۱۰۰ کیلومتر ۵٫۴ لیتر،داخل شهر ۵٫۵ لیتر، خارج از شهر ۵٫۳ لیتر می باشد.
 از جمله امکانات و تجهیزات رفاهی به کار رفته در تویوتا کمری ۲۰۱۸ کروزکنترل تطبیقی، سامانه تشخیص عابر پیاده، جلوگیری از برخورد و هشدار خروج از مسیر می باشد.

رنج قیمتی تویوتا کمری ۲۰۱۸ از ۲۴ هزار دلار تا ۳۴ هزار دلار می باشد و هزینه ی نسخه ی هیبریدی آن تقریبا نزدیک به ۲۸ هزار دلار می باشد.