آغاز به کار اتومکانیکای استانبول

آغاز به کار اتومکانیکای استانبول

آغاز به کار اتومکانیکای استانبول

یکی از مهمترین رویدادهای خودرویی ترکیه، برگزاری این نمایشگاه می باشد. این نمایشگاه با حضور فعالان اصلی در صنعت خودرو در ترکیه و اروپا،  یک مقر مهم برای تجار ترکیه و سایر فعالان این صنعت درکشورهای همسایه و دیگر مناطق اطراف می باشد.

اتومکانیکای استانبول معتبرترین رویداد آسیایی اروپایی، در۴ روز سرشار از انرژی و نوآوری برگزار می گردد.  در این نمایشگاه که در زمینه تولید قطعات اصلی و خدمات پس از فروش فعالیت می کند، همه ی متخصصان مرتبط با قسمت های تولید، توزیع و تعمیرات در صنعت خودرو منطقه  را گرد هم می آورد و فرصت های مناسبی را برای پیشرفت و رشد کمپانی های کوچک و متوسط را در بازار مهیا می سازد.

شرکت‌کنندگان در این رویداد، محصولات و خدمات خود را در هشت گروه شامل انواع قطعات و لوازم یدکی خودروهای سبک و سنگین، خدمات پس از فروش خودروهای سبک و سنگین، انواع روانکارها مخصوص خودروهای سبک و سنگین، تجهیزات و لوازم مورد نیاز نگهداری خودرو، انواع لوازم و تجهیزات تزئینی، سیستم‌های صوتی و تصویری،  سیستم‌های حفاظتی و دزدگیر، تجهیزات و دستگاه‌های مرتبط با شستشوی خودرو و کارواش، تجهیزات تعمیرگاهی و کارگاهی وتجهیزات تیونینگ خودرو در معرض دید علاقه‌مندان قرار می‌دهند.