آغاز به کار اتومکانیکای استانبول

1

یکی از مهمترین رویدادهای خودرویی ترکیه، برگزاری این نمایشگاه می باشد. این نمایشگاه با حضور فعالان اصلی در صنعت خودرو در ترکیه و اروپا،  یک مقر مهم برای تجار ترکیه و سایر فعالان این صنعت درکشورهای همسایه و دیگر مناطق اطراف می باشد.

اتومکانیکای استانبول معتبرترین رویداد آسیایی اروپایی، در۴ روز سرشار از انرژی و نوآوری برگزار می گردد.  در این نمایشگاه که در زمینه تولید قطعات اصلی و خدمات پس از فروش فعالیت می کند، همه ی متخصصان مرتبط با قسمت های تولید، توزیع و تعمیرات در صنعت خودرو منطقه  را گرد هم می آورد و فرصت های مناسبی را برای پیشرفت و رشد کمپانی های کوچک و متوسط را در بازار مهیا می سازد.

شرکت‌کنندگان در این رویداد، محصولات و خدمات خود را در هشت گروه شامل انواع قطعات و لوازم یدکی خودروهای سبک و سنگین، خدمات پس از فروش خودروهای سبک و سنگین، انواع روانکارها مخصوص خودروهای سبک و سنگین، تجهیزات و لوازم مورد نیاز نگهداری خودرو، انواع لوازم و تجهیزات تزئینی، سیستم‌های صوتی و تصویری،  سیستم‌های حفاظتی و دزدگیر، تجهیزات و دستگاه‌های مرتبط با شستشوی خودرو و کارواش، تجهیزات تعمیرگاهی و کارگاهی وتجهیزات تیونینگ خودرو در معرض دید علاقه‌مندان قرار می‌دهند.