بوگاتی آتلانتیک بهترین جایگزین برای شیرون

پس از  ساخت خودروی افسانه ای شیرون، اینک بوگاتی در پی تولید محصول خارق العاده ی دیگری با الهام از خودروی آتلانتیک Type 57 است.

بوگاتی با ایجاد تغییراتی در ظاهر ویرون، خودرویی مشابه آن را به تولید رساند. شیرون که حاصل تلاش های بوگاتی بود توانست توجه همگان را به خود جلب کند اما این پایان رویاهای بوگاتی نبود…

بوگاتی نیم نگاهی به ساخت و تولید یک سدان موتور جلو با نام اولیه گالسر و پس از آن ساخت محصولی دیگر با  نام  Royale، طبق مدل اشرافی Type 41 در دهی ۲۰ و ۳۰ داشت.

علت اصلی این تغییر را می توان طرح زیبا و منحصر بفرد آرتور بی نوستاس، طراح بنام طرح پورشه ۹۳۹، به بوگاتی دانست. مدل جدید بوگاتی از طراحی خودروی افسانه‌ای آتلانتیک Type 57 برخوردار می باشد. خودرویی که فقط ۴ عدد از آن به تولید رسید که اکنون ۳ عدد از آن ها سالم هستند.

 نوستاس در طراحی این خودروی خاص و ویژه با ترکیب المان های آتلانتیک و خصیصه های به روز شیرون توانست خالق محصولی باشد که در رقابت با خودروهایی چون، فراری ۸۱۲ و رولزرویس ریث حرفی برای گفتن داشته باشد.

در این خودرو، کاپوت به صورت خاصی کشیده است و به علت طراحی جدید طراحان برای پوشاندن پنجره‌های کناری، دیدن داخل خودرو از بغل میسر نیست. به هر حال این خودرو دارای طراحی داخلی و خارجی ویژه ای می باشد که آن را خاص تر می کند.

آتلانتیک نیز میتواند بهترین و شایسته ترین جایگزین برای شیرون باشد البته اگر بوگاتی تصمیم خود را تغییر ندهد.