افتتاح بزرگترین نمایشگاه لامبورگینی جهان در دوبی

بزرگترین نمایشگاه لامبورگینی جهان در دوبی

بزرگترین نمایشگاه لامبورگینی جهان در دوبی

دوبی شهری که سوپر اسپرت ها در آن به وفور دیده می شود که حتی اتومبیل های پلیس آن نیز از سایر شهرها متمایز است , اینک بزرگترین مرکز فروش و خدمات پس از فروش کمپانی لامبورگینی را تاسیس کرده است.

این  ساختمان با زیربنای ۱۷۶۵ متر مربع و در ۳ طبقه  ساخته شده است. که این زیر بنا مکان بسیار بزرگی برای خودرو محسوب می شود. به گفته ی استفانو دومنیکالی مدیر عامل شرکت لامبورگینی این محیط برای اکثر نمایندگی ها  مورد نیاز خواهد بود و امکان دارد مابقی نمایندگی ها در سایر شهرها به افزایش فضای ساختمان نیاز داشته باشند. لامبورگینی با ارایه ی کراس اوور اوروس قصد دارد میزان فروش کلی خود را تا دو برابر ارتقا بخشد. که برای تحقق این هدف فروش بیشتر و فضای خدمت رسانی به مشتریان الزامی است. این نمایندگی ، تنها یک مرکز فروش خودرو و خدمات پس از فروش محسوب نمی‌شود؛ با توجه به  تصاویر مربوط به این نمایندگی ، بخش عظیمی از طبقه‌ی اصلی برای فروش محصولات تبلیغاتی و غیر خودرویی شرکت لامبورگینی تخصیص یافته است.

 محصولاتی که در این فروشگاه علاوه بر خودروهای لامبورگینی به فروش می رسد , عبارتند از تی‌شرت، کلاه، جاکلیدی، لیوان و خودروهای ماکت در مقیاس کوچک‌

افتتاح بزرگترین نمایشگاه لامبورگینی جهان در دوبی