معرفی کامل نیسان جوک ۲۰۱۶

بعد از موفقیت در فروش تیپ‌های اسکای‌پک و پلاتینیوم، فروش نیسان جوک اسپورت آغاز شد.
جوک اسپورت یک کراوس‌اوور کوچک است که طراحی ظاهری آن که به‌نوعی سنت‌شکنی نیسان در طراحی محسوب می‌شود و چهره‌ای جذاب و متفاوت دارد.این خودرو با وزن کم، چابکی زیادی دارد و به دلیل سیستم   AWD شاهد افزایش شتاب و گشتاور و کنترل بهتر خودرو هستیم.
1-1-3-1030x773
طراحی ظاهری نیسان جوک ۲۰۱۶
با نگاه اولیه به نیسان جوک در می بایید که با سایرین بسیار تفاوت دارد. نیسان در طراحی خودرو جوک ۲۰۱۶ نوعی ساختار شکنی کرده و از یک الگو جدید و نامرتبط با سایر خودرو ها استفاده کرده است که بیشتر به خودرویی جوان پسند تبدیل شده تا برای خانواده. به گفته نیسان این خودرو فقط یک کراس اوور معمولی نیست، بلکه از یک طراحی اسپرت برخورد دار است. نمای خارجی نیسان جوک ترکیبی از کاپوت با طرحی خشن ، چراغ های ترکیبی جلو و عقب ، خطوط عضلانی و تهاجمی بدنه ، رینگ های ۱۸ اینچی آلیاژ آلومینیوم و طراحی آیرودینامیک است.
طراحی داخلی نیسان جوک ۲۰۱۶
طراحی داخلی نیسان جوک ۲۰۱۶ نیز همچون ظاهرش منحصر به فرد و جوان پسند است. صفحه کیلومتر نیسان جوک مشابه خودرو های مسابقه ای طراحی شده که در عین سادگی استفاده ، القا کننده روح سرعت نیز می باشد.
صندلی های نیسان جوک دارای طراحی منحصر به فرد و اسپرتی است به گونه ای که تمام سطح پشتی بدن شما را دربر گرفته و موجب تثبیت موقعیت شما در داخل کابین خودرو می گردد. این شیوه طراحی صندلی در هنگام مانور ها و واکنش های سریع خودرو کارایی اش را نشان می دهد.
در صندوق عقب علاوه بر فضای اختصاصی حمل بار ، یک محفظه کوچک مخفی در زیر آن تعبیه شده که محل قرار دادن لوازم ضروری و خارج از دید می باشد.
  • حجم موتور
۱۶۱۸ سی‌سی مجهز به توربو شارژر
  • حداکثر قدرت موتور
(اسب بخار/دور در دقیقه) ۵۶۰۰/۱۹۰
  • مدل گیربکس
CVT-XTRONIC
  • حجم مخزن سوخت
۵۰ لیتر
  • مصرف سوخت ترکیبی
۵/۶
  • مصرف سوخت جاده‌ای
۵/۵
  • ابعاد (طول/عرض/ارتفاع)
۴۱۳۵/۱۷۶۵/۱۵۶۵ میلی‌متر
امنیت نیسان جوک ۲۰۱۶
 
خودرو نیسان جوک توانسته ۵ ستاره ایمنی را  از سازمان euroncap کسب کند. جوک دارای ۶ کیسه هوا و شاسی محکم و تقویت شده است که حافظ جان سرنشینانش می باشد. این سطح امنیت از یک شرکت مطرحی همچون نیسان دور از انتظار نیست.