رونمایی از قدرتمندترین پورشه تاریخ

پورشه به تازگی با راه اندازی پلاگین هیبریدی در نسخه ترکیبی  پانامرا از این خودروی جسور رونمایی به عمل آورده است که با تولید این خودرو بار دیگر قدرت نمایی خود را  در میان خودرو سازان جهان نشان داده است.

این خودرو بعد از ۹۱۸ اسپایدر نه تنها قدرتمند ترین خودروی پورشه  شناخته شده است بلکه  این به عنوان اولین خودروی هیبریدی از محصولات پورشه به حساب می آید.

پورشه پانامرا Turbo S E-Hybrid با زیبایی خیره کننده  دارای تجهیزات و امکانات رفاهی متعددی می باشد  که در اینجا به ذکر چند مورد آن بسنده میکنیم : رینگ های ۲۱ اینچی، پکیج اسپورت کرونو و مدیریت فعال سیستم تعلیق

 

مصرف سوخت  این خودرو در شرایط غیر واقعی و صورت آزمایشی پیست NEDC بعد از پشت سر گذاشتن ۵۰ کیلومتر مسافت  ۲٫۹ لیتر بود و همچنین تولید گاز کربن دی اکسید آن در هر کیلومتر به ۶۶ گرم رسید.

این مدل V8 در کنار نسخه V6  که بنزینی می باشد به بازار عرضه شده خواهد شد. پیشرانه هیبریدی این خودرو شامل یک موتور ۴ لیتری هشت سیلندر توئین توربو به قدرت ۵۴۱ اسب بخار و یک موتور الکتریکی به قدرت ۱۳۴ اسب بخار می باشد، شتاب صفرتا صد این سدان هیبریدی ۳٫۴ می باشد که در نهایت  میتواند حداکثر سرعت را به ۳۱۰ کیلومتر در ساعت برساند.